کارگاه آزاد عکاسی با محمدرضا میرزایی - ۲

جزییات

کارگاه آزاد عکاسی با محمدرضا میرزایی - ۲
3.800.000 ریال
لیست انتظار
  • مدرس: محمدرضا میرزایی
  • کارگاه آزاد عکاسی با محمدرضا میرزایی - ۲ یک روز در هفته در ۸ جلسه، هر جلسه به مدت ۲/۵ ساعت برگزار می شود

شرح

آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای «کارگاه آزاد عکاسی با محمدرضا میرزایی - ۲»، را به صورت حضوری برگزار می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه دقیق اطلاعات زیر با تکمیل فرم و پرداخت شهریه ثبت نام کنند.

 

کارگاه آزاد عکاسی (۲)

این کارگاه مناسب هنرجویانی است که دوره اول کارگاه آزاد عکاسی یا کارگاه مجموعه عکس را با موفقیت سپری کرده اند.
در این دوره که هشت جلسه سه ساعته به طول خواهد انجامید، هنرجویان آزاد هستند که کار بر روی یک پروژه در حال انجام را ادامه دهند یا مانند دوره اول و دوره دوم این کارگاه پروژه‌ای را از نو آغاز و به اتمام برسانند. در نظر گرفتن شکل‌های مختلف ارائه مانند نمایشگاه، کتاب و یا فضای مجازی بخش دیگری از اهداف این دوره است. بنابراین در این هشت جلسه، هنرجویان ضمن مطالعه نقدهایی در باره نمایشگاه‌ها و یا کتاب‌‌های عکس، به بحث در باب این آثار و شیوه ارائه‌‌شان خواهند پرداخت و با ایده های متفاوت و حتی متناقض در عکاسی امروز جهان آشنا خواهند شد.


درباره محمدرضا میرزایی

محمدرضا میرزایی

محمدرضا میرزایی، عکاس و نویسنده‌ای درباره عکاسی است. او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هنرهای زیبا از دانشگاه پنسیلوانیا است، جایی که در آن به تدریس عکاسی نیز پرداخته است.

عکس‌های میرزایی در نمایشگاه های انفرادی و گروهی متعددی در ایران و جهان به نمایش درآمده‌اند که در این میان می‌توان به آخرین نمایشگاه‌های او در تهران، «عکس‌های جدید» در گالری شماره ۶ و «عکس‌های جدیدتر» در گالری اُ در سال ۱۳۹۳ و نمایشگاه «تا زود» در گالری مایکمرا فوتوگرافیا کونتمپورئانا در راونا در ایتالیا در سال ۱۳۹۴ اشاره کرد.

او در سال ۲۰۱۳ در آکادمی هنرهای راونا و در سال ۲۰۰۹ در مدرسه عکاسی اوسرواتوریو گوالینو در شهر تورین ایتالیا و در سال ۱۳۹۲ در فرهنگستان هنر به سخنرانی پرداخته و پس از شیرین نشاط، دومین عکاس ایرانی است که آثارش در دوسالانه فوتوگرافیکا بوگوتا به نمایش درآمده اند.

از عکس‌های میرزایی تا کنون دو کتاب به نام‌های «اینک خورشید می‌دمد» توسط انتشارات دانشگاه پنسیلوانیا در آمریکا و «چیزی که ندارم» توسط انتشارات ادیتزیونی دل برادیپو در ایتالیا منتشرشده است. میرزایی یکی از داوران فوتوبوک اوارد در سال ۲۰۱۱، سردبیر ماهنامه دیده، کیوریتور شماره ی ویژه ی ایران مجله‌ی لنداسکیپ استوریز و همچنین دبیر مهمان شماره ی ۵۱ فصلنامه ی حرفه:هنرمند بود که به عکاسی معاصر ایتالیا اختصاص داشت. او در سال ۱۳۹۴ نمایشگاه «بهترین کتاب‌‌عکس‌های همه‌ی زمان‌ها» در مرکز هنر معاصر سازماناب را سازماندهی کرد که در کنار این نمایشگاه مجموعه یادداشت‌هایی از میرزایی و شارلوت کاتن با عنوان «حضور توأمان قدیم و جدید» نیز به چاپ رسید.


وب سایت محمدرضا میرزایی
کارگاه آزاد عکاسی با محمدرضا میرزایی - ۲

کارگاه آزاد عکاسی با محمدرضا میرزایی - ۲

تصاویر بیشتر