کارگاه کاربردی عکاسی تبلیغاتی

جزییات

کارگاه کاربردی عکاسی تبلیغاتی

قیمت عادی: 8.000.000 ریال

-4%

قیمت ویژه: 7.700.000 ریال

  • مدرس: پرهام تقی اف
  • کلاس صبح: يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ از ساعت ۱۱.۳۰ تا ۱۴.۳۰
  • کارگاه کاربردی عکاسی تبلیغاتی ۱ روز در هفته در ۵ جلسه، هر جلسه به مدت ۳ ساعت برگزار می شود

شرح

آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای کلاس حضوری «كارگاه كاربردى عكاسى تبليغاتى» را برگزار می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه دقیق اطلاعات زیر با تکمیل فرم و پرداخت شهریه ثبت نام کنند.

ظرفیت کارگاه کاربردی عکاسی تبلیغاتی فقط ۴ نفر است.

كارگاه كاربردى عكاسى تبليغاتى به صورت عملى با هدف تكميل «کلاس عکاسی تبلیغاتی» كه به صورت تئورى - عملى برگزار می‌شود طراحى شده است تا هنرجويان بتوانند با انجام پروژه‌هاى عكاسى تبليغاتى به شكل كاربردى تجربه خود را در اين حيطه افزايش دهند و روش هاى خلاقانه را براى ثبت عكس‎هاى تبليغاتى با كيفيت به كار بگيرند.
 
در اين كارگاه با تعريف پروژه‌هاى نمونه هنرجويان به صورت تخصصى و كاربردى تكنيك‌ها و مهارت‌هاى خلاقانه مربوط به عكاسى از مواد غذايى،جواهرات و زيور آلات، لوازم آرايشى و بهداشتى و توليدات صنعتى را به صورت حرفه‌اى در يك فرايند تبليغاتى شبيه سازى شده تجربه خواهند كرد.

تجهیزات کامل یک استودیو حرفه‎ای عکاسی تبلیغاتی از سوی آموزشگاه برای این کلاس فراهم شده و در اختیار هنرجویان است. همچنین امکان مناسب برای آماده سازی سوژه‎های عکاسی در نظر گرفته شده است.

شركت در اين كارگاه مى‌تواند براى هنرجويانى كه مى‌خواهند توانايى و تجربه خود را در حيطه عكاسى تبليغاتى به شكل حرفه‌اى افزايش دهند توصيه مى‌شود. علاقه‌مندان به شركت در كارگاه كاربردى عكاسى تبليغاتى بايد كلاس عكاسى تبليغاتى (تئورى - عملى) را با موفقيت به پايان رسانده باشند. 

درباره پرهام تقی اف

پرهام تقی اف

- دانش‌آموخته عکاسی از موسسه عکاسی نیویورک.
- موسس مركز عكاسى پرشيا.
- آثار وی تاکنون برنده جوایز متعددی بوده است که از جمله آنها می‌توان به جایزه اول مسابقه عکس موسسه عکاسی نیویورک و حضور در لیست کوتاه سومین جایزه هنر معاصر مجیک آو پرشیا در لندن اشاره کرد. او در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی بسیاری در داخل و خارج از کشور شرکت داشته که از جمله جدیدترین آنها می‌توان به نمایشگاه گروهی عکاسان معاصر ایران در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و نمایشگاه گروهی عکاسان معاصر ایران فستیوال فورمت انگلستان اشاره کرد.


وب سایت پرهام تقی اف
عکس: فاطمه منافی راد

عکس: فاطمه منافی راد

تصاویر بیشتر

  • عکس: فاطمه منافی راد
  • عکس: امیر غلاملو