عکاسی، هنر، تکنیک، پروژه، ارائه

جزییات

عکاسی، هنر، تکنیک، پروژه، ارائه

0 ریال
لیست انتظار
  • مدرس: فرهاد فخریان
  • عکاسی، هنر، تکنیک، پروژه، ارائه ۱ روز در هفته در ۱۰ جلسه، هر جلسه به مدت ۲ ساعت برگزار می شود

شرح

آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای، کلاس حضوری «عکاسی، هنر، تکنیک، پروژه، ارائه» را برگزار می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه‌ی دقیق اطلاعات زیر با تکمیل فرم و پرداخت شهریه ثبت نام کنند.

این درس کارگاهی با هدف بررسی روند شکل‌گیری ایده‌ی هنری در عکاسی، آفرینش یا تجربه‌ی تکنیک‌های مرتبط با انجام هرچه تأثیر گذارتر پروژه و ارائه‌ی خلاق متناسب با آن طرح‌ریزی شده است. در این کارگاه ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون گزینش یا خلق ایده‌ی هنری هر یک از هنرجویان، نمونه‌های موجود عکاسان جهان در ارتباط با هر یک از ایده‌ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت و در مورد تکنیک‌های مورد نیاز احتمالی نیز هنرجویان راهنمایی خواهند شد.

روش‌های صحنه‌پردازی، مونتاژ، خودنگاره، از آن خودسازی، شبه‌واقعیت و غیرواقعیت، اسطوره‌پردازی، اسطوره‌زدایی و ... مورد بررسی و گفتگو قرار می‌گیرد و بر اساس ایده‌ی مورد نظر‌‌ گزینش می‌شود یا روش تلفیقی و راهبردی تازه‌ای‌ برای انجام پروژه، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیش‌نیاز: عکاسی مقدماتی، داشتن دوربین و تجهیزات مناسب برای انجام پروژه


درباره فرهاد فخریان

فرهاد فخریان
متولد ۱۳۴۱ – آبادان
دکترای هنرهای زیبا از دانشگاه یو.اس.ام مالزی، ۱۳۹۶
فوق‌لیسانس عکاسی از دانشگاه هنر تهران، ۱۳۷۷
لیسانس عکاسی از دانشگاه هنر تهران، ۱۳۶۸

فرهاد فخریان به مدت ۳۰ سال مدرس عکاسی بوده و علاوه بر تدریس و عضویت در هیات علمی دانشکده‌ی هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز، در دانشگاه‌‌های هنر تهران، هنرهای زیبای تهران، هنر اصفهان، هنر و معماری آزاد تبریز و بین‌المللی قزوین سابقه‌ی تدریس دروس مختلف عکاسی را دارد.
برپایی نمایشگاه‌های عکس انفرادی داخلی و خارجی و حضور در ده‌ها نمایشگاه گروهی داخلی و بین‌المللی، سه مقاله‌ی‌ چاپ‌شده‌ی بین‌المللی، ده‌ها مقاله‌ی چاپ‌شده‌ی داخلی در نشریات هنری و عکاسی و داوری ده‌ها جشنواره عکس و مسابقه‌ی عکاسی داخلی و خارجی از دیگر سوابق هنری فرهاد فخریان است.
عکس: Gregory Crewdson

عکس: Gregory Crewdson

تصاویر بیشتر

  • عکس: Gregory Crewdson